Лісківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кілійського району

Героїзм українських волонтерів

захід     5 грудня – Міжнародний день волонтера.

     Саме в цей день відбувся відкритий виховний захід «Героїзм українських волонтерів», який підготували та провели учні 8 класу разом з класним керівником Шульгою Ганною Іванівною.

     «Волонтерство – надзвичайно важлива складова громадянського суспільства. Це аж ніяк не професія, скоріше – покликання, спосіб життя», - говорили діти.

          Учні нашої школи також долучаються до волонтерства. Діти приймали участь у акціях «Серце до серця», «5 овочів», «Допомога Слав’янську», «Лист герою».

     В цьому році з ініціативи учнів 8 класу була запропонована допомога діткам дитячого садочка «Зірочка». Школярі 5-11 класів принесли іграшки, розмальовки, олівці та багато іншого, а восьмикласники із задоволенням вручили подарунки дошкільнятам.

       З позитивними, яскравими емоціями після відвідування дитячого садка учні 8 класу провели виховний захід, де читали цікаві факти та  розповідали вірші про волонтерів. Переглядали відеофрагменти про  волонтерів, які витрачають свій вільний час, енергію, здібності та кошти на доброчинні проекти – від допомоги літнім людям та дітям до підтримки воїнів АТО. А  наостанок співали пісню «Я – волонтер», закликаючи присутніх приєднуватись до доброчинності.Создан 10 дек 2018