Лісківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кілійського району

«Рідний край»

квест - гра 

      У суботу 24 листопада учнів нашої школи запросили в місто Вилкове, де  відбулася  квест – гра «Рідний край», організований Вилківським будинком дитячої та юнацької творчості, в рамках пізнавально – патріотичного квесту «Пізнай Україну».

      Команда «Позитив», яка була створена з учнів 9- 10 класів, вранці вирушила на змагання. Дорогою учасники повторювали девіз і налаштовувалися на перемогу. Але життя вносить свої корективи. Через хворобу деяких учасників Вилківських шкіл  організаторами було прийнято рішення створити нові команди за допомогою жеребкування . Капітаном першої команди була учениця Вилківської школи- ліцею, капітан другої був учень нашої школи – Козін Данило. Після того, як команди прослухали завдання конкурсу і отримали карти маршрутів, вони вирушили кожна на своє місце. Шлях команд пролягав через музеї, музичну школу, Будинок культури, міськраду та прикордонну заставу. Виконавши завдання, розгадавши загадку або шифр, команда переходила до наступного етапу. У фіналі команди повинні були створити інформаційну карту, використавши ключові слова про міста, розташовані на берегах річки Дунай. Перемогу у квесті здобула команда, де капітаном був Козін Данило.

       А після змагання всіх учнів чекав приємний, солодкий сюрприз. Всі учасники квесту Лісківської ЗОШ І – ІІІ ст. та їх керівники Грицанова О.О. та Бондаренко О.М. вдячні за організацію поїздки та солодкі призи депутату Кілійської ОТГ Воробйову Якову Анатолійовичу.Обновлен 04 дек 2018. Создан 30 ноя 2018