Лісківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кілійського району

День туризму

похід 

 

    Вже доброю  традицією у нашій  школі є відзначення Дня туризму, а   проводимо ми це свято у формі  туристичного походу в якому беруть участь учні 1-11 класів.   

    Мета цього свята – активна пропаганда туризму,  здорового способу життя,  виховання любові   та дбайливого ставлення до природи рідного краю. 
    Туристи – найщасливіші люди, адже  вони чують мелодію сосни, їм знайомий  голос вогнища, біля якого живе  дзвінка юність. Вони вимірюють життя кілометрами. От і ми, як справжні мандрівники - туристи, вже традиційно,  вирушили до берега Дунаю для проведення свята.
 Участь у  якому взяли учні 1- 11 класів разом із своїми старшими наставниками.   Пройшовши пішки значну відстань, юні туристи розташувалися на березі Дунаю. Розпаливши  вогнище -  почали готувати страви.
 Пізніше були проведені різноманітні конкурси, змагання. 
Час промайнув  швидко,   настала пора повертатися з походу.  Учні акуратно погасили свої вогнища, прибрали територію та з хорошим настроєм та новими  враженнями  повернулися до своїх домівок.

 

Хто ж такий турист ?  Це людина яка любить подорожувати, відкривати нові далі. Це людина,  яка понад усе любить свій рідний край, свою землю. Людина, яка  надає  перевагу шатру неба, туристичному вогнищу, адже  біля нього співаються  найкращі пісні, біля нього  зароджується найміцніша  та справжня дружба.
Маю надію, що наші діти будуть справжніми туристами. 
Создан 01 окт 2018