Лісківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кілійського району

Тиждень Миру

Мир на землі — це затишок і тиша, Це сміх дитячий і душі політ! 

 

      Про мир і щастя мріють люди з давніх-давен, скільки існує людство, стільки й живе у серцях чарівна мрія про мир. Бо ж лише коли мир є, то можуть здійснитись усі найзаповітніші прекрасні мрії людини, її надії і помисли, тоді кожен може реалізувати себе повністю, розкрити свої здібності і таланти.

       У 1982 році, в своїй резолюції Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру як день глобального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір свято, яке відзначається 21 вересня, залучило мільйони людей, охопивши багато країн та регіонів. Цей день закликає людей не тільки замислитися про мир, а й зробити щось заради нього.

   З 17.09 по 21. 09 в нашій школі пройшов Тиждень Миру. Учні школи приймали активну участь у різноманітних заходах. 5 - 8 класи разом із класними керівниками (Грицанова О.О., Малая О.А., Шульга Г.І.)та психологом (Бондаренко О.М.) малювали на асфальті, робили аплікації. Молодші школярі під керівництвом класоводів (Соколова Є.В.,Паланій В.М., БойчукК.Л.) та педагога - організатора (Грицанова О.О.) малювали малюнки на конкурс, розмальовували доріжки біля майданчика. Особливо запам’ятався молодшим школярам майстер - клас з виготовлення Голуба миру в техниці "оригамі", від учня 8 класу Новака Анатолія. А 21 вересня, у Міжнародний день миру учні взялись за руки,утворивши "ланцюг єднання" тому що усвіті без миру, дружби і взаєморозуміння не прожити. Це повинен розуміти кожен і йти з цією думкою по життю. 

Потрібен мир – тобі й мені 
І всім на світі дітям! 
Не тільки вранці навесні 
Нехай нам сонце світить. 
Потрібен мир, трава в росі, 
Усміхнений нащадок. 
Потрібен мир усім-усім, 
Отриманий у спадок.  Создан 26 сен 2018