Лісківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кілійського району

Свято Першого дзвоника

свято1 ВЕРЕСНЯ У НАШІЙ ШКОЛІ

 

                                                                    Я люблю рум’яну осінь,

                                                                    Над садами чисту просінь.

                                                                    Золото пшениці в полі,

                                                                    Перший дзвоник в нашій школі.

Щиро вітаємо із Днем знань, початком нового навчального року! Це свято – урочисте і хвилююче, адже воно символізує нові починання і прагнення якісних змін.

   1 вересня 2018 року наша школа гостинно відчинила свої двері для 18 першокласників. Щиро вітаємо їх та батьків із цією подією!

Бажаємо учням, учителям міцного здоров’я, добробуту, миру і злагоди, наполегливості, натхнення та успіхів!

 

                                                                                 Найсвітліша дорога в світі —

                                                                       Це дорога до знань, до школи.

                                                                       Пам’ятайте це, любі діти,

                                                                       Не забудьте цього ніколи.

 

  День Знань – це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

  Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших та найстарших учнів. Цього року для 18-ти першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя: перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань в новій українській школі.

     Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

  Директор школи Лупонос Ганна Миколаївна привітала всіх з чудовим святом – Днем Знань,  яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, учителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. 

 З привітальним словом звернувся до учнів школи директор «Агрохолдингу «Бессарабія»  Чернявський Вячеслав Вікторович, який привітав дітей з початком навчального року та запросив до участі у конкурсі «Кращий щоденник».

    За умовами конкурсу учні  школи  отримають у подарунок від Олександра Федоровича Дубового щоденники. Ті з дітей, хто протягом навчального року буде вчиться краще і пильніш своїх однокласників, а також акуратно вести шкільний щоденник, стануть володарями цінних призів: ноутбуків, телефонів, комп'ютерів і багато чого іншого. До речі, в рамках минулого подібного конкурсу, переможцям шкільних змагань було вручено від народного депутата 25 ноутбуків. Нинішнє змагання має ще й унікальний Гран-прі: поїздку на 10 днів в Діснейленд в Париж (Франція). Нічого подібного поки ще не відбувалося ні в одній з шкіл Одеського регіону.

  До учнів,батьків, вчителів з вітаннями звернулася в.о. старости ОТГ Іванова Галина Іванівна, яка теж привітала всіх з початком навчального року та привітала випускників Лісківської школи з гарним рейтингом ЗНО в цьому році. Серед 10 випускників школи – 6 учнів стали студентами вищих навчальних закладів, двоє студентами профтехучилищ.

 Всім вдалого навчального року!Создан 04 сен 2018