Лісківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кілійського району

Прощавай, школо! Здрастуй, доросле життя!
    Промайнуло літо. Для когось це був гарний відпочинок: рибалка, море, поїздки до друзів та рідних… А для випускників це було важке, неспокійне літо. Хвилювання, роздуми, сльози, радість – все переплелося в одному бажанні досягти своєї мети. Усе закінчилося. З 10 випускників – 8 стали студентами. Молодці!!!

    Скоро вони відлетять з рідного села до  Києва, Одеси, Херсону, Ізмаїла.

Хочеться згадати їх останній день в школі – випускний. І зауважити, що вони зв’язані назавжди словом «однокласники». Пам’ятайте про це, спілкуйтеся, підтримуйте один одного, діліться радощами, успіхами. Не забувайте школу, педагогічний колектив.

     Одинадцятий клас був маленьким, але дуже хотілося провести випускний так, щоб він їм запам’ятався. Тому за роботу взявся весь педагогічний колектив. Ведучими були вчителі Грицанова О.О та Светленко С.А. Сумні слова вдячності вчителям та школі від випускників переплелися з жартівливими віршами, піснями. Діалог доньки-першокласниці з татом, заміна уроків, де вчителі вели не «свій предмет», питання, чи вивчили вони школу за час перебування в ній – свято, дійсно, було цікавим та неординарним. Сльози теж були, коли останні слова-побажання говорили перший вчитель Смирна В.М., класний керівник Брезицький С.С. та благословляла дітей від імені батьків Бурдужа О.С. А потім був веселий флеш-моб вчителів з випускниками, подарунок від педколективу  - пісня-побажання (цікаво перероблені уривки сучасних пісень вчителем Грицановою О.О.). Теплі слова від голови сільської ради Іванової Г.І. з побажанням повертатися в рідне село та врученням грамоти випускниці Ростріпі Марії. А на останок - вальс  дітей з батьками.

     Батьки випускників дуже вдячні педагогічному колективу, завідуючій Будинком культури Карайван В.І,  художньому керівнику Москвіну Ю.М. та дитячому колективу «Карамельки» за цікаве, незабутнє свято.Создан 30 авг 2018