Лісківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кілійського району

Випускний вечір 9 класу

свято 

 

    15 червня 2018 року в актовій залі школи відбулися урочистості з нагоди вручення випускникам 9-х класів свідоцтв про базову загальну середню освіту. З відзнакою 9 клас закінчили 3 учнів: Алєксєєва Ольга , Титаренко Ігор, Шульга Данило.Ми щиро вітаємо дев’ятикласників з отриманням першого документа про освіту та бажаємо їм здоров’я, наснаги, сили та витримки.Вони пройшли нелегку дорогу і дочекались цього дня. Позаду був навчальний рік, ДПА. Більшість з них продовжать навчання в 10 класі, а деякі вже покинуть  рідні стіни школи.

    На 17:00 учні почали сходитися до школи, радісні, веселі, вони фотографувалися, обмінювалися компліментами. Розпочалося свято - і ведучі, Ольга Олексіївна та Сергій Антонович, запросили випускників на свято.

     Їх було не впізнати, урочисті, гарні, відчувши себе дорослими вони заходили до актової зали разом з першими вчителями Бойчук Катериною Лук'янівною, Соколовою Євгенією Валентинівною, Мотингою Катериною Архипівною. Прозвучав Гімн України..  Свято розпочалося з вітального слова директора Лупонос Ганни Миколаївни. Діти отримували з рук директора свої перші свідоцтва. Найстаранніші та найсумлінніші гордо понесли Свідоцтва особливого зразка за відмінні успіхи у навчанні. За давньою традицією села Ліски вітати випускників прийшли всі родичі: батьки, бабусі та дідусі, брати і сестри, двоюрідні і троюрідні та навіть сусіди.

     На свято завітав депутат Кілійської ОТГ від села Ліски Воробйов Яків Анатолійович, який привітав учнів зі святом , а відмінникам подарував цінні подарунки – сучасні планшети. З щирим привітанням до учнів 9 класу звернулася староста села Ліски Іванова Галина Іванівна, яка вручила відмінникам Почесні грамоти.

    Випускників  вітали перша вчителька Соколова Євгенія Валентинівна, класний керівник Мотинга Катерина Архипівна, матір учня 9 класу Тариця Алла Олександрівна та зі словами найщиріших побажань усі мами учнів 9 класу. Вітали випускників вокальний ансамбль Будинку культури "Карамельки" під керівництвом Карайван В.І.

Зі словами подяки до своїх вчителів звернулися і учні 9 класу. Випускники полинули до вчителів: подарувати  їм квіти, свою шану та любов.

Не сумуй, випускник, на прощання,
Посміхнися скоріше давай,
Побажай виконання бажання
Нових зустрічей всім побажай.

 Щасти вам!!!Создан 15 июн 2018